Vereniging Protea

Vereniging voor en door adoptieouders en hun kinderen uit Zuid-Afrika

Proteaveld op WK adoptiekids 2018

Poster WKadoptiekids 2018Het WK voetbal is al begonnen, maar wij tellen af: Zaterdag 23 juni begint het 9e WK Adoptiekids in Vianen met maar liefst 950 deelnemers uit 35 verschillende landen! Er zijn bijna 100 kinderen die voor Zuid-Afrika gaan spelen in 10 verschillende teams. Alle leefdtijdscategorien zijn vertegenwoordigd. Vereniging Protea sponsort een heel veld. Wij wensen iedereen heel veel plezier tijdens de unieke voetbalfestijn.

De organisatie van het WK Adoptiekids voorspelt: Het wordt druk! Drukker dan voorgaande jaren. Als je wilt komen kijken, kom dan op tijd naar Vianen. langeweg 4 - Sportpark Blankensteijn.

Copyright © 2018 vereniging Protea. Alle rechten voorbehouden