Vereniging Protea

Vereniging voor en door adoptieouders en hun kinderen uit Zuid-Afrika

Algemene ledenvergadering

Op zaterdag 14 april houden wij onze Algemene Ledenvergadering van 16:00 tot 17:30 in Soest. Kinderen zijn welkom en aansluitend gaan wij samen eten.

Agenda ALV 2018

Op de agenda staat oa het Adoptie Ouder Overleg, de plannen voor de Proteadag 2018 op de camping de Paasheuvelgroep, samenstelling werkgroep Proteadag, zaken van de penningmeester zoals hoogte van de contributie en dergelijke.  Na het aanmelden voor de vergadering op Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. ontvang je de vergaderstukken. Graag aangeven met hoeveel je wilt komen ivm het samenstellen van de maaltijd. Tot ziens, namens het bestuur.

Copyright © 2018 vereniging Protea. Alle rechten voorbehouden