Vereniging Protea

Vereniging voor en door adoptieouders en hun kinderen uit Zuid-Afrika

75 Zuid Afrikaanse kinderen op WK adoptiekids

IMG 3188

Aan het WK adoptiekids dat aanstaande zaterdag 17 juni wordt georganiseerd in Vianen, doen 75 kinderen mee, die geadopteerd zijn uit Zuid-Afrika. Daarmee is Zuid-Afrika het vierde land, na Colombia, China en Haiti dat is vertegenwoordigd op dit jaarlijkse voetbal toernooi. In totaal zijn er 850 deelnemers uit 32 landen. Zuid-Afrika heeft op dit toernooi 8 eigen teams in verschillende leeftijdscategorie√ęn. 

Om 9:30 zullen alle kinderen zich klaarmaken voor de vlaggenparade. Om 11:00 starten de eerste wedstrijden. Aan het eind van de dag zullen de finales worden gespeeld en om 17:00 volgt de prijsuitreiking.  Opgeven kan niet meer, aanmoedigen natuurlijk wel!

Sportpark Blankensteijn
Langeweg 4
4133 AX Vianen

Voor meer informatie: www.wkadoptiekids.com

Copyright © 2018 vereniging Protea. Alle rechten voorbehouden