Vereniging Protea

Vereniging voor en door adoptieouders en hun kinderen uit Zuid-Afrika

Adoptie in de Tweede Kamer

Afgelopen twee weken zijn we als Adoptie Ouders Overleg (AOO) druk geweest om een gespreksnotitie voor te bereiden voor een komend ronde tafelgesprek in de Tweede Kamer met de vaste kamercommissie die gaat over interlandelijke adoptie. Het gesprek gaat plaats vinden op 24 mei van 14-18 uur in Thorbecke zaal bij de Tweede Kamer. Namens de AOO zal de heer Cees van Dijen (voorzitter Rode draad, adoptieouder vereniging China) aan het gesprek deelnemen. De commissievergadering is openbaar, dus iedereen die tijd en gelegenheid heeft mag op de publieke tribune plaats nemen. Je kunt het volgen op internet want het wordt gestreamd. Dit is de link naar de website van de Tweede Kamer met meer informatie over dit ronde tafelgesprek. 

Copyright © 2018 vereniging Protea. Alle rechten voorbehouden